הובלות ג'רי

שירותי אריזה

שירותי אריזהבין יתר השירותים שמפעילה חברת "ג'רי הובלות" אנו יכולים למצוא את שירותי האריזה. שירותי אריזת דירה מאפשרים לנו לסדר באופן יעיל ומאורגן את תכולת הדירה לפני המעבר.
כשמדובר על אחסון דירות, מדובר בשלב שהוא חשוב וקריטי למעבר מוצלח של הדירה ומונע דיכאון. הזמן שבו אנו מאחסנים את חפצינו לפני המעבר לדירה או למשרד החדש יכול לקחת זמן ואנו עלולים לא לזכור איפה שמנו מה. לכן עלינו לדאוג לאריזה נכונה ומסודרת כדי שאחרי שנעשה את המעבר הפריקה של החפצים תהיה כמה שיותר מהירה וטובה.

"גרי הובלות" מעניקה את השירות הייחודי והחשוב הזה לכל אותם משפחות שנדרשות לעבוד שעות רבות ולא מוצאות את הזמן ואנרגיה לעסוק בזה. מעבר הדירה גוזל מאיתנו את המשאב היקר לנו ביותר – משאב הזמן. לכן אם אפשר למצוא את כל השירותים הנלווים ומתאימים במעבר הדירה באותו מקום, זה מעולה.אנו נותנים שירות לכולם, החל מאנשים שהולכים לרכוש נדל"ן בארה"ב או סטודנטים שצריכים אחסון דירה לכמה חודשים.

חברת "ג'רי הובלות" תשלח לביתכם מספר ימים לפני הגעתם ההובלה, צוות אורזים מיוחד. הצוות ידאג לארוז את התכולה של הבית בארגזים מיוחדים שנועדו לכך. הארגזים מותאמים לכל חפץ ופריט; משקל, רמת שבירות ועוד. את כל אלו צוות המומחים ידאג לארוז לכם בצורה הטובה והיעילה ביותר. אחסנה של הבית כעת בידיים טובות ומיומנות. מה שנותר כעת, הוא לקוות שההובלה תעבור בשלום, וקדימה לדירה החדשה.